Благодійність

Діти з Донбасу

У вівторок 26.03.2019 року у Збаразькому замку було проведено благодійну екскурсію для учнів 7-9 класів та їхніх батьків із Лисичанської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 (Луганської області).

Докладніше

Благодійна екскурсія «Вертеп»

У п'ятницю, 20 жовтня 2017 року, у Збаразькому замку було проведено благодійну екскурсію для учасників майстерні "Вертеп" для осіб з особливими потребами, яка діє при церкві Матері Божої Неустанної Помочі м. Тернополя.

Докладніше

Благодійні екскурсії для дітей із зони АТО

У святкову величну Різдвяну пору – 8 січня 2017 року працівниками Національного заповідника "Замки Тернопілля" було проведено дві благодійні екскурсії дітям, які прибули на відпочинок на зимові канікули у м. Тернопіль із зони проведення АТО.

Докладніше

Благодійні екскурсії

У суботу, 5 листопада 2016 року, було організовано і проведено 2 благодійні екскурсії Збаразьким замком для учасників АТО, дітей учасників АТО, дітей сиріт, для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, що потребують особливої уваги та підтримки, які навчаються у школах м. Збаража та м. Тернополя.

Докладніше

«Feel Ukraine»

17.08.2016 року у Збаразькому замку було проведено безкоштовну екскурсію для 25 учасників іноземних волонтерів.

Докладніше

Для дітей сиріт

У неділю, 10 квітня 2016 року, працівниками Національного заповідника «Замки Тернопілля» проведено благодійну екскурсію для дітей сиріт із міста Тлумач Івано-Франківської області в кількості 25 осіб.

Докладніше

"Миротворець" у Збаразькому замку

13 серпня 2015 року Збаразький замок відвідала група дітей із Луганська, Лисичанська, Попасної, Золотого, Нижнього, які відпочивають у дитячому оздоровчо-освітньому центрі "Миротворець". Для них було проведено благодійну екскурсію.

Докладніше

"З миром та добром"

У четвер, 9 липня 2015 р., працівниками Національного заповідника «Замки Тернопілля» було проведено благодійні екскурсії для 94 вихованців літнього табору «Канікули з Богом», який діє при церкві Воскресіння Господнього м. Збаража, та 26 учнів із м. Велика Новосілка Донецької обл., дітей учасників АТО.

Докладніше

"До перемоги разом!"

12 червня 2015 року у м. Львові відбувся благодійний аукціон зі збору коштів для закупівлі спеціалізованих медичних автомобілів для забезпечення медиків-прикордонників, які захищають державний кордон України в зоні проведення антитерористичної операції.

Докладніше

Діти зі Сходу

Діти зі східних областей, які перебувають на Тернопільщині, побували в Збаразькому замковому палаці Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Докладніше

Покрова у духовній та культурній спадщині України

У рамках вивчення духовної та культурної спадщини України вихованці Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ст. відвідали Збаразький замок, де для них екскурсовод Ольга Поліщук благодійно провела інформаційний день на тему: «Релігійне та національне значення свята Покрови Пресвятої Богородиці в житті українського народу».

Докладніше

Тематична екскурсія залами Замкового палацу

25 вересня 2014 року у Замковому палаці м. Збаража була благодійно проведена тематична екскурсія на тему: "Українські християнські традиції та елементи сакрального мистецтва".

Докладніше

Подарунок земляка

Дирекція Національного заповідника "Замки Тернопілля" висловлює щиру подяку пану Ярославу Антоновичу Флісаку – колишньому директору Департаменту Рахункової палати України, голові Тернопільського земляцтва в м. Києві, за подаровану ним колекцію зброї.

Докладніше

Проводяться благодійні екскурсії

Працівниками Заповідника уже традиційно проводяться благодійні екскурсії для вихованців шкіл-інтернатів Тернопільської області.

Докладніше

Меценати кінно-мистецького театру ім. Д. Вишнівецького

Щиру подяку дирекція Національного заповідника висловлює підприємствам, установам та організаціям, що долучилися до будівництва кінно-мистецького театру імені князя Дмитра (Байди) Вишнівецького.

Докладніше