Новини

Ярмарок грантів у сфері культури за участі представників Національного заповідника "Замки Тернопілля"

Науковці Національного заповідника "Замки Тернопілля" стали учасниками Другого міжнародного ярмарку грантів у сфері культури, який відбувся 2 липня 2019 року у НСК "Олімпійський" і організований Національним Бюро програми ЄС “Креативна Європа” в Україні за підтримки Українського культурного фонду.

Міжнародний ярмарок грантів у сфері культури став ефективним майданчиком для спілкування між грантодавцями та представниками культурних і креативних індустрій, які перебувають у пошуку фінансової підтримки для своїх культурних проектів та ініціатив в Україні.

Для учасників ярмарку було презентовано 14 українських та європейських грантових програм. Грантодавцями ярмарку виступили – Креативна Європа, Український культурний фонд, European Union in Ukraine, проект House of Europe, U.S. Embassy Kyiv Ukraine, Міжнародний фонд «Відродження», National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team, Чеський центр у Києві, Французький інститут в Україні / Institut français d’Ukraine, Ukrainian Institute – Український інститут та інші закордонні інституції і посольства, які нададуть актуальну інформацію про напрями проектів, за якими здійснюється грантова підтримка.