Новини

Презентація збірника "Рушник"

У вівторок, 24 листопада, в Органному залі Збаразького замку відбулася презентація ІІІ випуску літературно-мистецького часописного збірника "Рушник". Видання наповнене творами митців мальовничої Збаражчини, а також опубліковано статті працівників Національного заповідника, а саме: Ірини Майби "Вишиванки із фондів Національного заповідника "Замки Тернопілля", Ольги Станкевич "Іконописний пленер у Збаразькому замку" та Наталії Ганусевич "Костел Св. Антонія з Падуї і Святого Юрія мученика: історія, реставрація, туризм".

Докладніше

“Українська мадонна” у Збаразькому замку

24 листопада 2020 року в експозиційній залі Збаразького замку відкрилась виставка живопису сучасної тернопільської мисткині Олесі Гудими. Загалом на виставці представлено 20 робіт із серії "Українська Мадонна".

Докладніше

Відбулася наукова конференція в онлайн режимі

В обмежених умовах карантину Національний заповідник "Замки Тернопілля" мав можливість поділитися напрацюваннями науковців з колегами з інших міст нашої країни, оскільки 20 листопада 2020 р. в онлайн режимі відбулась наукова конференція «Теребовлянський та Микулинецький замки від середини XIV до початку ХХІ століття». У роботі конференції взяли участь понад 20 науковців з різних міст України.

Докладніше

Співпраця з Львівським музеєм етнографії та художнього промислу

Колектив Національного заповідника «Замки Тернопілля» давно і плідно співпрацює із Львівським музеєм етнографії та художнього промислу Інституту народознавства НАН України. Нещодавно зі Львова до Збаража передано понад 50 цікавих музейних експонатів – антикварних меблів XVIII - XIX ст. та 4 гобелени XVIII ст., які найближчим часом поповнять експозиції Збаразького і Скалатського замків, а також Вишнівецького палацу.

Докладніше

оголошення!

З 25 жовтня замки у м. Збараж, м. Теребовля, м. Скалат, та смт. Вишнівець будуть відкриті для відвідувачів з 9.00 до 19.00 год.

Докладніше

Запрошуємо на презентацію

У вівторок, 20 жовтня 2020 року, об 11.00 год. в Золотому залі Збаразького замку відбудеться презентація альбому «Майстерня та Учні Малярів Копровських». Презентуватимуть цей альбом директор Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького - Тарас Возняк і директор Олеського замку - Борис Шенґера. Розповідь піде про маляра-іконописця Іллю Копровського, який родом із Тернопільщини. Дослідники відшукали могилу Іллі Копровського на цвинтарі в селі Нижчі Луб’янки Збаразького району. У залі «Сакрального мистецтва» Збаразького замку експонуються дві ікони - роботи Іллі Копровського: «Гріб Господній» і «Ісус Христос - садівник». Запрошуємо всіх, кому цікава історія дослідження робіт художника Іллі Копровського, відвідати презентацію.

Докладніше

До уваги відвідувачів Збаразького замку!

Для туристичних груп, які відвідують Збаразький замок, пропонуємо замовляти смачні обіди та фуршети за доступними цінами у кафе-барі "Легенда" за номерами телефонів: 068-346-77-77 Віктор Миколайович; 097-795-12-62 Наталія Петрівна; 096-842-77-71 Ольга Ярославівна

Докладніше

Гості Збаразького замку

Сьогодні, 23 вересня 2020 року, Збаразький замок відвідав отець Володимир Волочій, який був Владикою Української греко-католицької церкви Австралії, Нової Зеландії та Океанії після смерті Кир Івана Прашка, нашого земляка, збаражанина. Для о.Володимира було проведено екскурсію експозиційними залами Збаразького замку. Особливо його зацікавила експозиція особистих речей Кир Івана Прашка, уродженця Збаража. Щира подяки о.Михайлу та о.Назарію Бедріям за приємне знайомство з цікавою людиною, за налагодження  зв'язків з українською діаспорою в Австралії.

Докладніше