Новини

Туристичний форум «Від ініціативи до дій»

27 листопада 2019 року Національний Заповідник «Замки Тернопілля» взяв участь у дводенному туристичному форумі  «Від ініціативи до дій». Захід розпочався об 11 годині в Українському домі «Перемога» в Тернополі, на другий день перебазувався у Кременець. Метою цьогорічного форуму є обмін досвідом та розвиток туристичної привабливості регіону, активізація розвитку внутрішнього та в’їзного туризму. В ході форуму були проведені дискусії щодо організації туризму у громаді, розвитку туристичних дистанцій, створення туристичного продукту.

Докладніше

Всеукраїнська науково-практична конференція у Збаразькому замку

У відповідності до плану роботи Національного заповідника «Замки Тернопілля» на 2019 рік 14 .11.2019 року в Білокамінній залі Збаразького замку відбулася всеукраїнська науково-практична конференція на тему: «Битва під Збаражем 1649 року - один із важливих етапів Національно-визвольної революції в Україні середини ХVІІ ст.». Дана конференція стала одним із етапів реалізації проекту «Битва за Незалежність. Збараж 1649 р.» створеного Національним заповідником «Замки Тернопілля» і Збаразькою міською радою, який став одним із переможців конкурсу «Малі міста – великі враження», оголошеного на початку цього року Міністерством культури України.

Докладніше

Посольський фонд США в Україні інформує

13 листопада 2019 року у Вишнівецькому палаці відбулась лекція, яку читали директор Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини Мартін Першлер та аташе з питань культури посольства США в Україні - Шона О’Хара на тему “Особливості діяльності Посольського фонду США в Україні”.

Докладніше

Делегація Міжнародного трейд-клубу в Україні відвідала Збаразький замок

5 листопада 2019р. делегація Міжнародного трейд-клубу в Україні, яку очолює віце-президент МТКУ Соня Крайчова та відповідальний секретар Олександр Ванідовській, відвідали Збаразький замок з метою ознайомлення іноземної сторони із туристичним потенціалом тернопільської області

Докладніше

Учасники міжнародного форуму у Збаразькому замку

5 листопада 2019 року Збаразький замок відвідали представники офіційної делегації - учасники бізнес форуму "Литва-Україна: досвід Європейського союзу для Тернопільської області" з метою ознайомлення із туристичним потенціалом нашого регіону.

Докладніше

Благодійний концерт у Збаразькому замку

13 жовтня 2019 року у Збаразькому замку відбувся благодійний концерт учнів Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької, присвячений Дню Покрови Пресвятої Богородиці, 77-ій річниці створення УПА, Дню Українського козацтва та Дню захисника України.

Докладніше

Благодійний концерт у Збаразькому замку

13 жовтня 2019 року о 14.00 год. у Збразькому замку відбудеться благодійний концерт учнів Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької, присвячений Дню Покриви Пресвятої Богородиці, 77-ій річниці створення УПА, Дню Українського козацтва та Дню захисника України. Вхід вільний.

Докладніше

«Битва за Незалежність. Збараж 1649 року»

29 вересня під мурами Збаразького замку проходила реконструкція битви під Збаражем, яка відбулася 370 років тому і була одним із важливих етапів Національної революції в Україні середини XVII століття під проводом Гетьмана України Богдана Хмельницького.

Докладніше

Відзначили кращих працівників туризму

З нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні колектив Національного заповідника "Замки Тернопілля" отримав грамоту Тернопільської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок в розвиток туризму та з нагоди професійного свята.

Докладніше

Битва за Незалежність. Збараж 1649

29 вересня 2019 року у Збаразькому замку відбудеться реконструкція битви під Збаражем.

Докладніше