Новини

Колектив Національного заповідника «Замки Тернопілля» вітає усіх зі світлим святом Благовіщення!

Благовіщення Пресвятої Богородиці – одне з дванадцяти найбільших християнських свят, яке відзначається 25 березня за григоріанським календарем і 7 квітня за юліанським. В основі свята – «блага вість» Архангела Гавриїла Діві Марії про народження у Неї Сина Божого.

Докладніше

Христос Воскрес і дух наш воскресає!

Великдень – найочікуваніше свято багатьох християн. Свято символізує воскресіння з мертвих Ісуса Христа, який прийняв смерть за гріхи людей і спасіння людського роду від страшних бід. В нелегкий час боротьби із пандемією коронавірусу ми живемо і працюємо з надією і впевненістю в подоланні цієї біди. Напередодні святого Воскресіння Господнього у Збаразькому замку створено фондову виставку «Христос Воскрес і дух наш воскресає», яку Ви зможете побачити у фотосвітлинах. У виставці використані ікони «Воскресіння Ісуса Христа», Плащаниці, композиція «Голгофа», писанки, мальованки та вітальні великодні листівки, великодні серветки.

Докладніше

УВАГА! КАРАНТИН ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

У зв’язку з виконанням заходів щодо стабілізації епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19, прийом і обслуговування відвідувачів у Національному заповіднику «Замки Тернопілля» призупинено до 24 квітня 2020 року. Чекаємо усіх після завершення карантину! Про відновлення звичного графіку повідомимо у наступних дописах на сторінці Національного заповідника! Бережіть себе і будьте здоровими!!!!!!!

Докладніше

Профілактичні заходи на території Збаразького замку

Враховуючи епідеміологічну ситуацію, яка склалась з загрозою поширення коронавірусу COVID-19 в Україні, сьогодні, 25 березня, було проведено знезараження території Збаразького замку, Призамкового парку та готелю "Гетьман" методом зрошення дезинфікуючим засобом. Бережіть себе та піклуйтеся про оточуючих! Будьте здорові!

Докладніше

ОГОЛОШЕННЯ!

Увага! Повідомляємо, що у зв'язку з ускладненням епідеміологічної ситуації з коронавірусом COVID-19 Національний заповідник "Замки Тернопілля" з 17 березня по 3 квітня призупиняє обслуговування відвідувачів та проведення масово-освітньо заходів. Бажаємо Вам здоров'я! Бережіть себе та піклуйтеся про оточуючих!

Докладніше

"Історія однієї книги"

6 березня в Органному залі Збаразького замку відбулося відзначення 180-річниці виходу з друку першої збірки «Кобзар» Тараса Григоровича Шевченка. В програмі заходу: демонстрація відео-фільму «Історія однієї книги», режисера: С.Сотниченко, флеш-моб за участі працівників заповідника і ЦБС «Живе Шевченкове слово», виступ бандуристів Збаразької музичної школи, відкриття виставки з фондів заповідника «Кобзареве Слово».

Докладніше

Оголошення!

У середу, 11 березня 2020 року об 11.00 год в органному залі Збаразького замку відбудеться мистецьке дійство "Поезія Тараса Шевченка і музика" присвячене 206 річниці з дня народження великого кобзаря Т.Г.Шевченка. Даний захід організовується Національним заповідником "Замки Тернопілля" спільно із Збаразькою загальноосвітньою школою І-ІІІ ст. №2 ім.І.Франка.

Докладніше

"Трипільська культура на Тернопільщині"

На виконання Постанови Верховної Ради України від 03.12.2019 №325-ІХ «Про відзначення пам’ятних дат та ювілеїв у 2020 році» Національний заповідник "Замки Тернопілля" спільно з Тернопільським центром охорони та наукових досліджень пам'яток культурної спадщини на базі Вишнівецького палацово-паркового комплексу провели круглий стіл на тему: "Трипільська культура на Тернопільщині". Даний захід присвячений 170-й річниці з дня народження видатного українського археолога Вікентія Хвойки, першовідкривача трипільської культури в сучасній Україні.

Докладніше

Двері замків Тернопілля відкриті для співпраці

Національний заповідник "Замки Тернопілля" запрошує громадських діячів для створення нових цікавих проектів. Сьогодні, 27 лютого, Збаразький замок відвідали члени Громадської організації "Асоціація жінок України "ДІЯ". Між працівниками заповідника та членами ГО відбувся конструктивний діалог. В ході проведення оглядової екскурсії Збаразьким замком ХVІІ ст. обговорювалися також питання плідної співпраці по проведенню заходів в наших замках. Двері замків Тернопілля завжди відкриті для проведення різноманітних івентів будь-якої тематики.

Докладніше

Розвиваємо туризм!

24 лютого представники Національного заповідника "Замки Тернопілля" взяли участь в роботі круглого столу з обговорення актуальних питань законодавчого забезпечення діяльності ринку туристичних послуг та розвитку внутрішнього та в'їзного туризму, де піднімались питання необхідності розвитку туристичної галузі у системі наповнення місцевого бюджету, особливості оподаткування туристичного збору, новий турпродукт та промозаходи турпродукту тощо.

Докладніше