Новини

Байка про свободу

15 червня 2019 року в залі змінних виставок Збаразького замку відбулося відкриття виставки учасників ІІІ Всеукраїнської програми Мистецької резиденції ім. Назарія Войтовича "Байка про свободу".

Докладніше

Урочисте відкриття вуличного освітлення біля Скала-Поділької фортеці

12 червня 2019 року о 20 год.30 хв. біля Скала-Подільської фортеці відбулося урочисте відкриття вуличного освітлення у рамках плану удосконалення надання послуг по вуличному освітленні в Скала –Подільській ОТГ, який розроблений за підтримки Агенства міжнародного розвитку США у рамках програми DOBRE "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність".

Докладніше

До уваги поціновувачів мистецтва!

В суботу, 15 червня 2019 року о 14.00 год. в експозиційній залі Збаразького замку відбудеться відкриття виставки пленерних робіт учасників Мистецької резиденції імені Назарія Войтовича.

Докладніше

ЕКО-Дискотека у призамковому парку міста Збаража

1 червня 2019 року на території призамкового парку міста Збаража проходила екологічна дискотека, яка була спрямована на заохочення людей до сортування пластику, паперу та інших відходів. Учнівська та студентська молодь Збаражчини мала змогу долучитися до екологічно спрямованого проекту задля добробуту нашого міста.

Докладніше

Благодійна екскурсія у Збаразькому замку для членів Ради ветеранів

25 травня 2019 року у Збаразькому замку було проведено благодійну екскурсію для членів Ради ветеранів при Міністерстві у справах ветеранів України (керівники обласних Спілок воїнів АТО-ООС) разом із Іриною Фріз - міністром у справах ветеранів України.

Докладніше

Міжнародний інвестиційний форум стартував у Збаразькому замку

23 травня 2019 року у Збаразькому замку вібулася одна із наймасштабніших подій року - Міжнародний інвестиційний форум. Цьогоріч на форум завітали понад 400 учасників, 30 іноземних делегацій, представники дипломатичних місій, бізнесу та громадських організацій. Інвестиційний форум – це можливість відкрити потенціал Тернопільської області.

Докладніше

Книги в дарунок від Степана Кубіва

Степан Кубів, наш земляк із Мшанця Зборівського району, віце-прем’єр міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України передав раніше благодійно у Заповідник унікальний експонат – Аланський меч VІ-VІІІ ст., який експонується у залі зброї Збаразького замку. А сьогодні він передав у руки Ольги Станкевич начальника масово-освітнього відділу в подарок декілька рідкісних книг, які поповнять фонди Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Проект «Музика у замку»

19 травня 2019 року, у неділю, представники Рівненської обласної філармонії вдруге (перший раз у жовтні минулого року) організували проект "Музика у замку", під час якого туристична група із м. Рівне побувала на екскурсіях у Вишневецькому палаці та Збаразькому замку, після яких відбувся концерт академічного камерного оркестру.

Докладніше

Консорціум Українських та Варшавського університетів

У Тернопiльcькому нaцiонaльному педaгогiчному унiверcитетi ім. В. Гнатюка нa зaciдaннi зiбрaлиcь ректори з уciєї Укрaїни. Зaхiд вiдбувcя 15 трaвня в головному корпуci педунiверcитету тa в Бiлокaмiннiй зaлi Зaмкового пaлaцу мicтa Збaрaжa.

Докладніше

Проведення свят замків Тернопільської області у 2019 році

За результатами наради щодо проведення свят замків на об'єктах історико-архітектурної спадщини в районах області та з метою підвищення туристичної привабливості регіону і належного утримання пам'яток оборонної архітектури голова ОДА видав наступне доручення від 14 березня 2019 року щодо проведення свят замків

Докладніше