Новини

Іконописний пленер у Збаразькому замку

На подвір'ї Збаразького замку відбулося урочисте відкриття роботи іконописного пленеру, в якому приймають участь мисткині-живописниці з іконописної школи "Радруж", що діє при Українському католицькому університеті у місті Львів. У відкритті заходу прийняли участь народний депутат Верховної Ради України Людмила Марченко, заступник голови Збаразької райдержадміністрації Сергій Стець, заступник голови Збаразької районної ради Юлія Чванкіна.

Докладніше

Вечір українського кіно у Збаразькому замку. "Гетьман"

У неділю, 12 липня 2020 року о 21.00 год. у Збаразькому замку відбудеться демонстрація фільму «Гетьман". Це український історико-драматичний художній фільм 2015 року знятий Валерієм Ямбурським на основі однойменного кінороману 2013 року Віктора Веретеннікова. Стрічка розповідає про долю однієї з найбільш суперечливих фігур в історії України, про людину, яка змінила хід історії, і зробила свою країну незалежною. Цей фільм про великого гетьмана України , ім'я якого - Богдан Зиновій Хмельницький . Історія починається з 1647 , і показує період повстання українського козацтва проти польської шляхти. Але головною лінією сюжету є не саме повстання , а трагічна любов Богдана Хмельницького до молодої польки Гелени.

Докладніше

Оголошення!

Збаражани та гості міста! Національний заповідник «Замки Тернопілля» запрошує на безкоштовну екскурсію «Вулицями рідного Збаража», яка відбудеться 12 липня о 17 год. Збір групи - біля входу в Збаразький замок.

Докладніше

З Днем архітектури України!

Колектив Національного заповідника "Замки Тернопілля" вітає з Днем архітектури України тих, хто обрав справою всього свого життя цю чудову і творчу професію.

Докладніше

Відбудеться майстер-клас з бісероплетіння!

У суботу, 4 липня 2020 року, у Збаразькому замку відбудеться майстер-клас із бісероплетіння, який проведе народна майстриня, членкиня Національної спілки майстрів народного мистецтва України, збаражанка Галина Михальська. Запрошуємо усіх поціновувачів творчості прийняти участь у майстер-класі. Чекаємо Вас об 11.00 год.

Докладніше

З Днем Конституції України!

Колектив Національного заповідника "Замки Тернопілля" щиро вітає шановних збаражан, колег та гостей заповідника з Днем Конституції України!

Докладніше

Ніч українського кіно у Збаразькому замку

У суботу, 13 червня 2020 року о 21.00 год. у Збаразькому замку відбудеться демонстрація фільму «Чорний ворон». Головорізи, розбійники, бандити. Як тільки не називала радянська влада бунтарів, які понад усе прагнули жити у вільній країні. Повстанці не шкодували своїх життів, бо вірили, що Україна буде незалежною державою. Іван на прізвисько Чорний ворон не вагаючись жертвує сімейним затишком, міняючи його на тривожні бойові будні.

Докладніше

Актуальні питання туристичного сезону в нових умовах

Національним заповідником «Замки Тернопілля» 4 червня 2020 р. на базі Збаразького замку було організовано та проведено круглий стіл на тему: «Організація та особливості туристичного сезону на об’єктах Національного заповідника «Замки Тернопілля» в умовах послаблення карантину». На захід були запрошені: начальник управління туризму Тернопільської ОДА Ростислав Яцків, директори туристичних фірм та агенцій, екскурсоводи Тернопільщини та регіону, з якими заповідник працює вже багато років. Під час роботи круглого столу йшла конструктивна розмова про особливості роботи туристичної галузі в непростих умовах послаблення карантину.

Докладніше

Поважні гості в Збаразькому замку

30 травня 2020 р. у Збаразький замок завітали шановні гості: генеральний директор Львівської Національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького – Тарас Возняк, керівник творчо-проектної майстерні «Розвій» – Андрій Захарків-Олійник і завідувач музею-заповідника «Олеський замок» – Борис Шенгера. Метою візиту стало дослідження життя та діяльності митця Іллі Копровського, творча майстерня якого знаходилась в селі Вищі Луб’янки на Збаражчині.

Докладніше

З Днем вишиванки!

Колектив Національного заповідника "Замки Тернопілля" щиросердечно вітає усіх із Днем вишиванки. Це свято покликане сприяти єдності і культурному відродженню українського народу. Бажаємо вам натхнення до праці та боротьби за світле майбутнє нашої держави. Бережімо споконвічні традиції для прийдешніх поколінь!

Докладніше