Наукові співробітники

Поліщук Ольга Степанівна

Поліщук Ольга Степанівна – начальник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2003 році закінчила історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. З 1999 року – науковий співробітник Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Станкевич Ольга Ярославівна

Станкевич Ольга Ярославівна – начальник відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи. У 1992 році закінчила філологічний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. У Національному заповіднику «Замки Тернопілля» працює з березня 2002 року на посаді молодшого наукового співробітника. З 2003 року – завідувач масово-освітнім сектором, а з 2005 року – начальник відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи.

Докладніше

Скоропляс Наталія Іванівна

Скоропляс Наталія Іванівна – головний зберігач фондів Національного заповідника «Замки Тернопілля».  В 1981 році закінчила Луцький державний педагогічний інститут ім. Лесі Українки за спеціальністю – «вчитель історії». З вересня 2006 року працює  в Національному заповіднику «Замки Тернопілля» - науковим співробітником  масово-освітнього відділу, а з березня 2007 року по д. ч.- головним зберігачем фондів.

Докладніше

Ганусевич Наталія Зигмундівна

Ганусевич Наталія Зигмундівна - молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля» У 1997 році закінчила Івано-Франківський технічний університет нафти і газу за спеціальністю «інженер-геофізик». З 1998 р. працює на посаді наукового співробітника Державного історико-архітектурного заповідника м. Збараж. З 2012 р. молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». Веде облік книг, що надходять у фонди бібліотеки Національного заповідника, проводить обслуговування читачів бібліотеки.

Докладніше

Крохмальна Тетяна Іванівна

Крохмальна Тетяна Іванівна – молодший науковий співробітник відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи. У 2001 році закінчила історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. У Національному заповіднику «Замки Тернопілля» працює з серпня 1999 року на посаді екскурсовода. З 2007 року обіймала посади молодшого наукового співробітника фондового відділу, з 2013 року –  науково-дослідницьокого відділу, з 2019 року – відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи.

Докладніше

Мазуранчик Зоряна Федорівна

Мазуранчик Зоряна Федорівна – молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2010 році закінчила історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. З грудня 2010 року працює на посаді молодшого наукового співробітника Національного заповідника «Замки Тернопілля». З 2019 року є головою видавничої групи заповідника.

Докладніше

Бунда Юлія Борисівна

Бунда Юлія Борисівна -  молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2016 році закінчила Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки за спеціальністю «музейна справа і охорона пам’яток історії та культури». З 2018 року – магістр Тернопільського національного економічного університету по спеціальності «економіка та управління підприємством».

Докладніше

Вельгій Марія Олексіївна

Вельгій Марія Олексіївна – молодший науковий співробітник відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи. У 2004 році закінчила факультет підготовки вчителів початкових класів та народознавства Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. З 2004 року працює на посаді молодшого наукового співробітника відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи у Національному заповіднику «Замки Тернопілля».

Докладніше

Якель Роман Євгенович

Якель Роман Євгенович – науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля» У 1993 році закінчив факультет журналістики Львівського державного університет ім. Івана Франка. Працював у редакціях газет «Тернопіль вечірній», «Західна Україна», «Вільне життя». Із листопада 2000 року до січня 2020 року був власним кореспондентом всеукраїнської газети «Дзеркало тижня». Є автором понад 500 публікацій.

Докладніше

Довгаль Марія Дмитрівна

Довгаль Марія Дмитрівна – молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2004 році закінчила факультет документальних комунікацій та менеджменту Рівненського державного гуманітарного університету за спеціальністю «документознавство та інформаційна діяльність». З 2005 року працює на посаді молодшого наукового співробітника науково-дослідницького відділу.

Докладніше

Кобаса Ігор Богданович

Кобаса Ігор Богданович – завідувач виставок Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2009 році закінчив Тернопільський національний педагогічний університет, за спеціальністю «Туризм». З грудня 2009 року працював на посаді екскурсовода, відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи Національного заповідника «Замки Тернопілля». З червня 2012 року працював на посаді молодшого наукового співробітника, відділу обслуговування туристів та масово-освітньої роботи Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Думська Тетяна Олександрівна

Думська Тетяна Олександрівна – молодший науковий співробітник науково-дослідницького відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2004 р. закінчила історичний факультет Тернопільського національного педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка. У 2009 р. закінчила Технічний коледж Тернопільського державного технічного університету ім. І. Пулюя і здобула робітничу кваліфікацію «Агент з організації туризму. Екскурсовод ІІІ розряду». З 2010 р. по 2019 р. працювала на посаді екскурсовода в Теребовлянському відділі  Національного Заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Цвях Наталія Василівна

Цвях Наталія Василівна – молодший науковий співробітник фондового відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2004 році закінчила Тернопільську академію народного господарства, за спеціальністю «облік і аудит» З 2001 року працює на посаді молодшого наукового співробітника Національного заповідника «Замки Тернопілля» У 2015 році закінчила історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

Докладніше

Брегін Оксана Богданівна

Брегін Оксана Богданівна - науковий співробітник фондового відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2008 році закінчила філологічний факультет Тернопільського  національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. З 2004 року працює на посаді музейного доглядача в Національному заповіднику «Замки Тернопілля», а з 2010 року - науковий співробітник фондового відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше

Адамович Наталія Василівна

Адамович Наталія Василівна – молодший науковий співробітник Національного заповідника «Замки Тернопілля». У 2008 році закінчила факультет «Економіки та підприємництва» за напрямком «Маркетинг» Тернопільського державного технічного університету. З 2007 року працює на посаді молодшого наукового співробітника фондового відділу Національного заповідника «Замки Тернопілля».

Докладніше