Наукові конференції

Конференція у Чорткові

15 вересня 2011 року у місті Чортків відбудеться наукова конференція:  “Історико-культурна спадщина Чорткова та регіону: основні напрямки дослідження, збереження та відродження”, організована Чортківським відділом Національного заповідника "Замки Тернопілля". Участь у конференції візьмуть місцеві краєзнавці та широке коло науковців з музейних, наукових та освітніх закладів Тернопільської області.

Робота конференції буде здійснюватись за рядом напрямків: історіографія досліджень міста Чорткова та регіону; археологічні, архітектурні, краєзнавчі та інші напрямки дослідження міста Чорткова та регіону; історія та сьогодення пам’яткоохоронної діяльності Чортківського краю; оборонно-фортифікаційні, сакральні та інші пам’ятки міста Чорткова та регіону; реставрація і пристосування Чортківського замку та інших оборонних споруд Поділля; Чортківський замок – як об’єкт замкового туризму Тернопільщини.

Конференція відбудеться на базі Чортківського інституту підприємництва і бізнесу Тернопільського національного економічного університету, за адресою місто Чортків, вул. С. Бандери 46. Початок роботи об 11 год.

Share
Повернутися