Наукові конференції

Відбулася конференція присвячена Вишневецьким

16 – 17 вересня у Вишнівці та Збаражі відбулася міжнародна наукова конференція «Князі Вишневецькі та їх місце в історії України». 17 вересня учасники конференції відвідали палац, збудований останнім представником княжого роду у Вишнівці. Тут вони мали змогу побачити сучасний стан Вишнівецького палацово – паркового комплексу та послухати розповіді про його багату історію. Адже всі учасники цієї конференції з України та Польщі присвятили велику кількість своїх наукових праць саме представникам цієї династії, і лише тепер змогли побачити предмет їх досліджень – родовий маєток князів Вишневецьких.

Докладніше

Міжнародна конференція у збаразькому замку

Одним з провідних напрямків діяльності Національного заповідника «Замки Тернопілля» є науково-дослідницька робота, яка включає в себе в тому числі і проведення науково-практичних конференцій, круглих столів, інформаційних днів і т.п. Такий обмін інформацією, результатами наукових напрацювань та досліджень дозволяє значно розширити горизонти пізнання, почерпнути для себе корисну інформацію, необхідну для подальшої наукової та краєзнавчої роботи, сформувати цілісну картину історичних подій та персоналій краю.

Докладніше

Конференція Язловецький замок: історія, архітектура, туризм

15 жовтня 2010 року відбудеться конференція присвячена Язловецькому замку!

Докладніше

Відбулася конференція у Язловецькому замку

15 жовтня 2010 року у старовинному містечку Язлівці відбулася науково-практична конференція на тему: Язловецький замок. Історія, архітектура, туризм. Пропонуємо Вам короткий звіт з конференції

Докладніше

Відбулася конференція з приводу Євро 2012

25-26 листопада 2010 р. у Замковому палаці м. Збаража проходила Міжнародна науково-практична конференція "ВЗАЄМОДІЯ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ В УКРАЇНІ ФІНАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ 2012 РОКУ З ФУТБОЛУ".

Докладніше

Конференція щодо використання замків області

17 лютого 2011 року у приміщенні центру пам"яткоохоронної та туристичної діяльності в замку міста Тернополя проводився семінар на тему «Проблемні питання використання об’єктів історичної спадщини з туристичною метою».

Докладніше

Конференція «Теребовлянський та Микулинецький замки

24 червня 2011 року в залі засідань Теребовлянської міської ради відбулася наукова конференція на тему: «Теребовлянський та Микулинецький замки: історія та перспективи відродження».

Докладніше

Історико-культурна спадщина Чорткова та регіону

Науково-практична конференція на тему: “Історико-культурна спадщина Чорткова та регіону: основні напрямки дослідження, збереження та відродження” м. Чортків, друга половина вересня 2011 р. (конкретна дата буде вказана у запрошені на конференцію)

Докладніше

Відбудуться три конференції по замках області

З другої половини серпня заплановано три конференції по замках Тернопільської області - присвячені замкам Борщівщини, Чорткова та першій письмовій згадці про місто Збараж.

Докладніше

Наукова конференція в Скалі-Подільській

18 серпня 2011 року в смт. Скала-Подільська Борщівського району Тернопільської області, Національним заповідником «Замки Тернопілля» було проведено наукову конференцію на тему: "Оборонно-фортифікаційні споруди Борщівщини – важливі об’єкти історико-культурної спадщини України".

Докладніше

Конференція у Чорткові

15 вересня 2011 року у місті Чортків відбудеться наукова конференція: “Історико-культурна спадщина Чорткова та регіону: основні напрямки дослідження, збереження та відродження”, організована Чортківським відділом Національного заповідника "Замки Тернопілля".

Докладніше

Відбулася конференція у Чорткові

15 вересня 2011 року у місті Чортків відбулась наукова конференція: “Історико-культурна спадщина Чорткова та регіону: основні напрямки дослідження, збереження та відродження”, організована Чортківським відділом Національного заповідника "Замки Тернопілля" спільно з Чортківської районною державною адміністрацією.

Докладніше

Конференція "Збараж крізь віки"

6-7 жовтня 2011 року збаразькому замку проходила конференція "Збараж крізь віки", присвячена 800-річчю першої письмової згадки про місто і проблемам охорони культурної спадщини України.

Докладніше

Конференція у Вишневецькому палаці

21 жовтня 2011 року під егідою Національного заповідника "Замки Тернопілля" у Вишневецькому палаці відбулась наукова конференція на тему "Історія Волині в памятках та музейній практиці".

Докладніше